Top

Jógový retreat s lesní terapií

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Jógový retreat s lesní terapií

28 dubna, 2023 @ 5:00 pm 30 dubna, 2023 @ 1:00 pm

Milé ženy, milí muži,

-láká vás chůze po žhavém uhlí a chtěli byste si vyzkoušet, jaké to je přejít bosýma nohama rozpálené uhlíky?

-rádi pobýváte v přírodě a zajímá vás, jakými smysly jí lze ještě vnímat?

-cvičíte rádi jógu a pochutnáte si i na lehké vegetariánské stravě?

Pokud ano, tak se s námi pojeďte zastavit, zrelaxovat a o kousek více poznat sami sebe do Provodína u Máchova Jezera.

Víkend bude zaměřený na lehkost, vyváženost, stabilitu a důvěru v sami sebe. Dozvíte se, jak se více a častěji dostávat do stavu vnitřního klidu, spokojenosti a harmonie, třeba právě prostřednictvím jógy, meditace, pobytem v přírodě, sdílením s druhými, stravou, adrenalinovým zážitkem, či prostým bytím.

Celý víkend se o vás bude starat Hanka a Jana a v sobotu se připojí Aleš a David.

Hanka vás povede v lekcích jógy a v případě zájmu bude připravené i povídání o aromaterapii a jejích účincích. Hanka je jógínkou s dlouholetou praxí a nedávno si otevřela malé jógové studio v centru Teplic. Další její srdcovou záležitostí je AromaTouch.

Jana se postará o vaše bříška a chuťové smysly. Vyváženou, pestrou, vegetariánskou a bezlaktózovou stravou odlehčíte tělu a umožníte mu tak lépe regenerovat a prospívat. Jana vaří a pořádá různé akce již několik let. Delší dobu provozovala wellnes zařízení, kratší dobu vegetariánské bistro, vystudovala aromaterapii, krátce naturopatii, výživové poradenství a také masáže.

Aleš vás provede přírodou trochu jinak, než jste do teď byli zvyklí. Jeho osobní dlouholeté pozorování přínosů pobytu v přírodě a prohlubování propojování s přírodou, podpořil tréninkem lesní terapie u americké Association for nature and forest therapy (ANFT) a stal se tak jeden z mála certifikovaných průvodců lesní terapie v ČR.

David se k chůzi po žhavém uhlí dostal přes svou zvídavost ve svém mládí a nyní je jeden z nejvyhledávanějších firewalkerů v ČR. Ví také, jak pracovat se svou myslí, jak si zhmotňovat přání a nechat si do života přijít to, co ho činí šťastnějším a svobodnějším. „Život je vývoj, růst. Někdy, když se ohlédnete za svým životem, zjistíte, že v určitém věku by vás nenapadlo, že někdy budete tam, kde jste teď.“ Více o Davidovi zde:https://www.chuzepoohni.cz/l/clanek-s-obrazky/

O ubytování: chata je zasazena do krásného prostředí CHKO Kokořínska poblíž Máchova jezera a z každého pokoje (dvou a třílůžkové) je výhled do lesa. Součástí je zahrada s ohništěm pro večerní opékaní, osvětlená zastřešená terasa, společenská místnost a jídelna. Více na https://www.chatasport.cz/

Začínáme v pátek v 17.hod a končíme v neděli ve 13.hod.

– v pátek vás čeká první lekce jógy a chutná večeře. Poté táborák klidně i s hudebními nástroji (vezměte své bubínky, ukulele, kytary apod.) a zpěvem

– sobotu začneme druhou lekcí jógy a lehkou snídaní. Osobní volno můžete využít třeba na procházku k blízkému zatopenému lomu, nebo jen tak k odpočinku. Po obědě se vydáte s Alešem do lesa a po večeři se s Davidem projdete po žhavém uhlí
– v neděli se před snídání opět protáhnete jógou a poté můžete využít volný čas ke sdílení, výletování, odpočívaní. Společným obědem se rozloučíme a necháme v sobě dozrát nové zkušenosti a zážitky.

Cena za 1 osobu činí 4.200Kč včetně ubytování, plné vegetariánské stravy, lekcí jógy, lesní terapie a chůze po žhavém uhlí.

Záloha ve výši 1.700 Kč, je splatná po přihlášení a v případě vaší neúčasti je převeditelná na jinou osobu.

Přihlášení na janamudrova8@gmail.com, nebo na 722 095 048.

Těšíme se na viděnou se všemi.

Máte jakýkoliv dotaz? Zeptejte se mne