Top
 

Dárkový poukaz na lesní terapii

Potěšení z přírody jako dárek

Chcete potěšit své blízké či přátele? Lesní terapie má řadu vědecky doložených benefitů pro naše zdraví a může být ten nejkrásnější dárek. Tři hodiny hlubokého zklidnění, ozdravění a posílení imunity, splynutí s přírodou. To vše se zkušeným průvodcem, který každému otevře ty správné dveře pro co nejlepší výsledek terapie.

Jednorázový poukaz je ideální jako ``ochutnávka`` lesní terapie a nevšední zážitek. Pro skutečně hlubší, terapeutický efekt pro řešení některých potíží, např. pocitu vyhoření, melancholie, oslabeného imunitního systému, chybějící radosti ze života, nebo pro prevenci civilizačních chorob, je ideální pravidelně lesní terapii opakovat, nejlépe jednou za tři týdny či jednou za měsíc. Pro takový účel zvolte voucher pro terapeutický balíček níže.

Dárkový poukaz platí jeden rok pro jednu osobu, která si může vybrat některý z vypsaných termínů či si domluvit individuální termín a místo (v takovém případě se však cena navyšuje o náklady na dopravu a bude třeba rozdíl doplatit). Stačí vyplnit údaje ve formuláři níže a vyčkat na e-mail s instrukcemi k platbě.

Cena jednorázového poukazu pro jednu osobu: 690 Kč.

Terapeutický balíček - hlubší efekt lesní terapie

Skutečně hlubší léčebný efekt může lesní terapie zaručit až při pravidelnějším absolvování. Nejlepší je, pokud si z ní uděláme průběžnou praxi - pak je ale náročné vyčlenit si ve svém harmonogramu patřičný čas na tuto sebepéči. Je to ale jediný způsob, jak se o sebe postarat. Usnadnit vám to může poukaz na 3 lesní terapie za sebou. Doporučovaný rozestup mezi nimi jsou cca 3 týdny až jeden měsíc. Tím dosáhneme dlouhodobého posílení imunity, pozornosti, relaxaci, podporu kreativity a paměti, zlepšení stavu kardiovaskulárního a nervového systému ad. Takto pojatá terapie má skutečně hlubší smysl a voucher na ni může být opravdu hodnotným dárkem.

Cena terapeutického balíčku je 1990 Kč.