Top

Partneři

U mezinárodní asociace ANFT jsem získal certifikaci pro provázení v lesní terapii a nadále u ní rozvíjím své dovednosti v rámci globální sítě průvodců.

 

S Fakultou lesnickou a dřevařskou ČZU v Praze spolupracujeme na lesních terapiích v jejím krásném arboretu v Kostelci n. Černými lesy.

Institut funkční medicíny a výživy, který spoluzakládal mj. MUDr. Jan Vojáček, podporuje a doporučuje lesní terapii svým klientům.

Mezinárodní asociace Wellbeing Inspired by Nature mi vydala certifikaci pro konzultanta v přírodním wellbeingu pro jednotlivce, firmy a organizace. Jeho součástí je i průběžná aktualizace know-how z mezinárodních zkušeností.

Areál Friesovy boudy v Krkonoších se zaměřuje na zelený wellbeing. Spolupracujeme např. na wellbeingových programech pro firemní týmy.

Wellness resort Svatá Kateřina na Vysočině nabízí lesní terapii v rámci firemních akcí i svým individuálním klientům při jednorázových událostech.

Vysoce hodnocený lesní a wellness resort Chateu Mcely poskytuje několikrát do roka svým klientům lesní terapii v mém podání v okolním Svatojiřském lese.

HR & wellbeing konzultantka a mentorka Petra Kubálková pomáhá lidem obnovit rovnováhu ve svém životě – pracovním i osobním.

S kolegyní a kamarádkou Míšou Pavlíkovou (www.lesniduse.cz) se potkáváme při společných akcích.