Top
 

Video zdarma: jak pomocí přírody překonávat akutní stres, úzkost nebo depresi

Náročný životní styl a dramatické události v našich životech a světě kolem nás na nás kladou obrovské nároky. Nejen že musíme zvládat všechny své životní role, ale často být oporou i pro své blízké. Kde však brát oporu pro sebe, kde nacházet své zdroje? Jednou z odpovědí, kromě systematického osobního rozvoje, může být i příroda. Ta poskytovala lidem odedávna útěchu, domov, zdroje energie fyzické, duševní i spirituální.

Tyto staré zdroje můžeme využívat i dnes, protože naše pouto s nimi je stále funkční. Jen jsme je možná zapomněli využívat. V uspěchaném náročném životě bez pravidelné „údržby“ často pociťujeme vyhoření, chronický stres, úzkosti a smutek. Těmto potížím lze předcházet pravidelnou psychohygienou (např. lesní terapií), ale lze je řešit i v akutní podobě. Jistě ne jako náhradu psychoterapeutické péče (jsou-li vaše potíže hlubokého rázu, vyhledejte raději tu), ale pro vyrovnání energetické hladiny a nálady můžete přírodu používat opakovaně, kdykoliv a zdarma. A bez vedlejších nežádoucích účinků!

V tomto videu si ukážeme několik základních technik – jedny z mnoha, které můžete používat, abyste získali více stability, ukotvení a energie pro další práci s nepříjemnými pocity nebo vyčerpáním a mohli tak s nimi lépe pracovat.

V tomto videu si ukážeme:

  • Ukotvení, zklidnění a uzemnění pomocí Dýchání se stromem
  • Kung-fu dýchání pro ještě větší energetizaci, posílení imunitního a dýchacího systému a zlepšení nálady
  • Jak využívat půdní biofilní bakterie jako přírodní antidepresivum
  • A jako bonus několik dalších tipů pro dlouhodobou podporu psychického zdraví pomocí přírodních podnětů

Důležité!

Po odeslání e-mailu prosím zkontrolujte svoji e-mailovou schránku a složky jako „Hromadná pošta, Promoakce“ apod. a přesuňte ji do hlavní složky doručené pošty, aby vám ode mne neunikly další informace, o které stojíte.